Select Page

Fundacje

Fundacje

Fundacje.

 

Media coś bredzą na temat fundacji, a sprawa zaczęła się i rozwija na TT. Media starają się tylko tematem manipulować.

Nie licząc dochodzenia Wielguckiego w sprawie WOŚP (bo warto wspomnieć), zapalnikiem była sprawa Kataryny i jej dotacji z budżetu, by mogła uprawiać czarny PR wobec prawicy. Ktoś pogrzebał i znaleźli. No ok, na układy nie ma rady. Dziwne natomiast jest to że prawicowi publicyści zaczęli bronić Kataryny albo omijać temat szerokim łukiem. No to ludzie tłitera pogrzebali trochę. Okazuje się że teraz kasę z budżetu na projekty non profit biorą takie prawicowe tuzy (osobiście albo przez rodzinę) jak: Ziemkiewicz, Targalski, Stankiewicz, Warzecha, Makowski… temat udało wyciszyć.

Następnie wyszła sprawa fundacji Stępnia, Rzeplińskiego. No to lewactwo wyciągnięto Glińskiego. No i bardzo dobrze. Na tym polega praca operacyjna, jeden sprzedał drugiego, a wokół tego co siedzi cicho należy pochodzić.

Sama działalność fundacji to temat rzeka i generalnie pozytywna. Ale ich finansowanie z pieniędzy budżetowych według parytetu uzależnionego od tego kto jest obecnie na świeczniku woła o pomstę do nieba. Tak samo jak postawa osób publicznych udających, że to deszczyk podczas gdy z nieba leci prawdziwe gówno.

O autorze