Select Page

Historia pewnego zdjęcia z lotu do Portugalii

Historia pewnego zdjęcia z lotu do Portugalii

Historia zdjęcia Ryśka i Aśki lecących do Portugalii

W nocy 1 stycznia, na twiterze pojawiło się zdjęcie….

Nie, powinienem zacząć od tego, że grałem na konsoli w Wiedźmina, a że jestem uzależniony od twittera, co jakiś czas patrzyłem na telefon, generalnie, dlatego że jestem uzależniony od twittera, zawsze  jestem w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie.

 

I teraz

W nocy 1 stycznia, na twiterze pojawiło się zdjęcie, zdjęcie Ryska w samolocie, takie było pierwsze wrażenie…ale, ale, zaraz, on tam nie jest sam! Obok, wpatrzona w Ryśka siedzi Joanna Schmidt. Po tym jak się zorientowaliśmy że to nie leci Rysiek sam tylko Rysiek z Aśką, tweet zniknął, ja już miałem screena, osoba która napisała i skasowała tweeta nie chciała brać w tym udziału, natomiast ja nie miałem skrupułów walczyć totalnie z totalną opozycją, tyle w temacie zdjęcia. Napisałem kilka tweetow + fejs + wykop i poszedłem spać, to było około północy.
Nad ranem pomyślałem ze jak Rysiek będzie ogarnięty to z tego wybrnie, sprawdziłem w necie i tego zdjęcia nigdzie nie było ale on zawsze mógł powiedzieć ze to zdjęcie sprzed kilku miesięcy z lotu do Londynu w czasie kampanii.
KONIEC TEMATU, POZAMIATANE.
Pomyślałem, że aby potwierdzić autentyczność zdjęcia, warto iść „na jana” i zadzwonić do nich na telefony, napisałem tweeta do tvp info żeby to zrobili. Nie wiem czy odczytali czy nie ale zadzwonili do nich na telefony, Schmnidt odebrała i się rozłączyła natomiast Rysiek, WYŁĄCZYŁ TELEFON W PORTUGALII przez co załączyła się portugalska, automatyczna sekretarka.

NIGDY BYM NIE WPADŁ NA TO ŻE PETRU WYLĄCZY TELEFON.
Zastanawiałem jak on z tego wybrnie, co powie, a ten po prostu wyłączył telefon. Później nad ranem redaktor Klarenbach miał  u siebie wywiad z posłanką Lubnauer i podjął temat, zapytał jej czy wie gdzie jest Petru.
END OF STORY

Z ciekawostek, tylko 3 osoby pytały mnie o zdjęcie, jeśli chodzi o rzetelność dziennikarską, dziewczyna z wp.pl, Wójcik z Der Fakt i Niezależna.

Całość, postanowiłem opisać, nawiązując do słów Renaty Grochal w tekście „Hejt w służbie dobrej zmiany” (Newsweek)  że jestem agentem zero.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bogdan607

O autorze

Bogdan607

Polak, emigrant, wolny człowiek .