Select Page

Trump czy Clinton? Dziś w nocy ostatnia debata

Trump czy Clinton? Dziś w nocy ostatnia debata

Przed nami trzecia, ostatnia, debata prezydencka Trump vs Clinton. Takiej kampanii wyborczej dawno nie było. Wszystkie brudy wychodzą na światło dzienne. Znajdują się kobiety, które nagle przypomniały sobie o tym, że Trump je molestował. Wybory za niespełna 3 tygodnie, to oczywiście przypadek…

Sondaże wskazują na kilkuprocentową przewagę Hillary Clinton, ale kluczowe są wyniki w kilku niezdecydowanych stanach. Tam sytuacja jest wciąż niepewna. Trump traci bardzo niewiele, wszystko można odrobić. Na światło dzienne wychodzą kolejne skandaliczne zachowania Hillary i jej partii.

Chodzi nie tylko o słynne e-maile, które powinny być dla kandydatki na prezydenta dyskwalifikujące. James O’Keefe wypuszcza kolejne nagrania ukazujące zakłamanie i oszustwa Partii Demokratycznej. Protesty w Arizonie czy Chicago okazały się ustawką. 69-letnia kobieta, która rzekomo została pobita przez zwolennika Trumpa, była podstawiona, to aktywistka Demokratów.

Te informacje mogą mocno zaszkodzić Hillary Clinton i pomóc Donaldowi Trumpowi wygrać wybory. Gdyby media w USA funkcjonowały prawidłowo, nie mam wątpliwości, że Trump miałby zwycięstwo w kieszeni.

Niezwykły jest fakt, iż media wolą zajmować się rzekomym molestowaniem w wykonaniu Trumpa, niż kobietami które od lat oskarżają Billa Clintona o gwałt. Czy Amerykanie chcą mieć Pierwszą Damę z taką przeszłością?

Ostatnia debata dziś w nocy w Las Vegas o godzinie 3 naszego czasu. Poprowadzi ją Chris Wallace z Fox News. Będzie się działo.


O autorze

Tomasz Witowski

Polak. Katolik. Konserwatysta.